קטגוריה
 
 
 
 
 
 

תפוקה ויעילות חימום של מזגנים

 

המזגנים בבתים שלנו חשובים לא רק עבור קירור – אלא גם עבור חימום

 
 
כל מי שחי במדינת ישראל דרך עונת קיץ אחת, מבין עד כמה המזגן הוא מערכת בסיסית, חשובה ומרכזית במרחבים היום יומיים של כל אחד ואחת מאתנו. במדינה חמה כמו שלנו, יש צורך במערכת איכותית של מיזוג אוויר בכדי לאפשר את קיום הפעולות הבסיסיות ביותר במרחב – בין אם מדובר בבית שלכם ובין אם מדובר בבית עסק או אפילו ברכב. בהקשר זה, חשוב גם לבחור במערכת המיזוג המתאימה ביותר עבור הצרכים שלכם – מבחינת איכות המיזוג וההתאמה לגודל המרחב, וכן מבחינה כלכלית ומבחינת ניצול אנרגטי של המזגן. דירוג אנרגטי הוא מה שמאפשר לנו לקבל את ההחלטות הנכונות בתחום זה.
 
מערכות VRF
 

מהן בדיוק תפוקה ויעילות חימום של מזגנים, וכיצד מדובר בפרמטר משמעותי לבחירת מזגן?

 
  • מה זה אומר? תפוקת חימום ויעילות חימום הם שני פרמטרים הקשורים זה לזה, אך אחד מהם הוא היבט של שימוש והשני הוא היבט של צריכה אנרגטית. תפוקת חימום היא למעשה כמות העבודה שהמזגן מייצר לכל יחידת אנרגיה. יעילות המזגן היא פרמטר מראה – כמות האנרגיה הנצרכת עבור העבודה של המזגן. כך למעשה ניתן לבדוק גם את תפוקת החימום ויעילות החימום, ולהבין מה נחוץ למזגן שבו אתם בוחרים בהתאם לנפח המרחב וכמות האנשים הממוצעת בו בכל עת.
  • מדוע זה חשוב? כאמור, חשוב להכיר את תפוקת החימום ויעילות החימום של מערכות מיזוג, בכדי לבחור בצורה הנכונה ביותר במערכת שתספק לנו עבודת חימום יעילה מחד, ומאידך גם לא תבזבז לנו יותר מדי אנרגיה עבור העבודה הזאת. הבחירה הזאת צריכה להתבצע בחכמה – וכעת, כשאתם מבינים את הפרמטרים האלה, יש לכם את הכלים לעשות זאת.
 

אתם צריכים לבחור במזגנים עם תפוקה שמתאימה לצרכים שלכם בימי החורף והקיץ

 
מערכות VRF. מערכות אלה, המבוססות על טכנולוגיית אינוורטר, מבטיחות עבודת מדחס ומנוע יעילה במיוחד, שצורכת חשמל בצורה מינורית לעומת מערכות אחרות – ומחממת ומקררת הרבה יותר טוב.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך