קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מזגני LG VRF

 
מחפשים מזגן איכותי, עמיד ויעיל?
אתם חייבים להכיר את מזגני LG VRF העולמית, המתמחה בכל הנוגע לפתרונות מיזוג אוויר חדשניים.
קטלוג המזגנים של LG עשיר במיוחד, ומאפשר לכל אחד לקבל את המענה הראוי ביחס למבנה שברשותו – בין שמדובר בבית פרטי ובין שמדובר במבנה ציבורי.
עיינו בקטלוג צרו קשר עם א.מ. מ.ק.מ. בע"מ לקבל מידע נוסף ולהזמנת שירות התקנה מקצועי.

 

קטלוג LG

 
קונצרן הענק LG, הרביעי בגודלו בקוריאה הדרומית, ידוע בכל רחבי העולם בין היתר הודות לאיכות הגבוהה של המזגנים שהוא מייצר. נכון להיום ניתן לרכוש בישראל שורה ארוכה של דגמים מבית חברת LG, המצוידים במערכת VRF, הנחשבת למילה האחרונה בתחום מיזוג האוויר הביתי. במאמר שלפניכם נרחיב אודות הטכנולוגיה החכמה של מזגני LG VRF ונסביר מדוע מדובר בפתרון מיזוג האוויר המושלם.

 

ההיסטוריה של מערכות VRF

 
בשנות ה-50 של המאה הקודמת, החלו לצוץ ברחבי העולם מערכות מיזוג אוויר מפוצלות, שהיוו אלטרנטיבה למזגני החלון. מערכות אלו כבשו בהדרגה את השוק ואילו במהלך שנות ה-80 החלו לייצר מערכות מיזוג אוויר בעלות ארבע עד שמונה יחידות פנימיות. כעשור מאוחר יותר, ניתן היה כבר למצוא מערכות עם עד 32 יחידות פנימיות. מערכת VRF היא המילה האחרונה בתחום מיזוג האוויר, בין היתר כי היא מאפשרת ליישם עד 60 יחידות פנימיות, העובדות מול יחידה חיצונית אחת בלבד.

 

ההבדל בין מערכת LG VRF למערכות מיזוג אוויר אחרות

 
במזגן המפוצל הפשוט, ניתן למצוא יחידה חיצונית אחת, המזרימה אוויר ממוזג לחדרי הבית דרך מערכת תעלות. במערכת Multi-Split (רב-מאייד) לעומת זאת, ישנן מספר יחידות פנימיות המחוברות בצנרת גז ליחידה החיצונית, כשלכל יחידה יש צנרת גז נפרדת משלה. במערכות אלה אין תעלות שבהן עובר האוויר הממוזג שכן כל יחידה פנימית מקררת ישירות את החדר שבו היא פועלת. לעומת זאת מערכות VRF, מוזנות היחידות הפנימיות במקביל מקו צנרת גז אחד בלבד המחובר יחידה החיצונית.

 
 

מה הוא עיקרון הפעולה הבסיסי של מערכות VRF?

 
VRF הם ראשי התיבות של Variable Refrigerator Flow ומושג זה מתייחס לאפשרות השליטה של המערכת על כמות נוזל הקירור בכל אחד מהמאיידים, שלא מחוברים באופן טורי ליחידות העיבוי. יכולת זו היא מה שמאפשר ליישם מערכות הכוללות מספר מאיידים, כשלכול מאייד תפוקה וקונפיגורציה משלו ומערכת בקרת נוחות תרמית אישית. מערכת משוכללת זו מאפשרת לנו למשל לחמם חדר אחד ולקרר חדר אחר במקביל.

 
מזגנן VRF
 

יתרונות מערכת LG VRF

 
מזגני LG VRF מאופיינים במגוון רחב של יתרונות, הבאים לידי ביטוי במיוחד כשמדובר על מזגני VRF מתוצרת החברה. להלן כמה מהיתרונות החשובים ביותר שכדאי להכיר כשמתלבטים בנוגע למערכת מיזוג האוויר הכדאית והמשתלמת ביותר:

  • פעולה אלגנטית ושקטה במיוחד – מזגני VRF של חברת LG ידועים בזכות הפעולה השקטה שלהם, פועל יוצא של תצורת המערכת: מזגני VRF בנויים ממספר יחידות ולא מיחידה גדולה אחת, מה שמשמח לא רק את תושבי הדירה אלא גם את השכנים כמובן.

  • טמפרטורה יציבה – אחד היתרונות המשמעותיים ביותר העומדים לצדה של כל מערכת VRF, בא לידי ביטוי ביציבות הטמפרטורה (בניגוד למזגנים ביתיים פחות מתקדמים, אין צורך "לשחק" עם שלט המזגן ולבצע התאמות ושינויים לעיתים קרובות).
  • חיסכון ניכר בעלויות הקירור והחימום – מזגני VRF של חברת LG הם מהמזגנים החסכוניים ביותר בשוק. הודות לכך, ניתן לחסוך אלפי שקלים בהוצאות החימום והקירור מדי שנה.

  • גמישות פונקציונלית – ליחידה החיצונית ניתן לחבר את כל סוגי היחידות הפנימיות ובכלל זה תעלות מיזוג, מזגן עילי, מזגן רצפתי וכיו"ב.

  • אורך חיים מרשים – בהשוואה למזגני אינוורטר סטנדרטיים, המדחס של מזגני VRF לא סובל מעומס שמקורו בתפוקה הגבוהה הנדרשת לאורך זמן. כפועל יוצא מכך, מערכות מיזוג אוויר הפועלות בשיטת VRF מסוגלות לפעול במשך שנים רבות מבלי לסבול מתקלות. כמו כן בהקשר זה יש לציין כי העבודה הרציפה של המערכת מונעת מגוון בעיות חשמליות ובעיות מכניות שונות, שמקורן בכיבוי והפעלת המדחס והמנוע. בנוסף הפעולה הרציפה גם תורמת לשמירה על תנאי לחות קבועים בחדרי הבית.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך