קטגוריה
 
 
 
 
 
 

קטלוג מיצובישי

 

הלוגו המוכר והאלגנטי של תאגיד מיצובישי מוכר לרבים מעולם הרכב, אך למעשה התאגיד היפני הוותיק והמפותח הזה מציע את היהלום שבכתר בעולם המזגנים, לשוק הפרטי והמוסדי. מזגני מיצובישי נחשבים בעולם כולו לאמינים, מתקדמים טכנולוגית, חדשניים ובעלי שלל יכולות ההופכות אותם לטובים ביותר. קטלוג מזגני מיצובישי של חברת אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ כולל מגוון רחב מאוד של מוצרים ומערכות, כך שאנחנו יכולים להתאים לכל לקוח את החבילה המתאימה והמשתלמת ביותר עבורו. אם אתם מחפשים פיתרון מיזוג אוויר מעולה וללא פשרות, מיצובישי היא הבחירה המושלמת!


בחירה ברמה אחרת – המזגנים הטובים בעולם!

מיצובישי הינה מפתחת יצרנית וספקית עולמית מובילה של פתרונות מיזוג אוויר יעילים אנרגטית אשר יקררו ויחממו את החלל הדרוש לכם בצורה מתקדמת ויעילה במיוחד. שנים של מחקר ופיתוח בתחום המיזוג, לצד השירות המעולה שלנו, מאפשרים לספק לכם מגוון רחב של מוצרים המציעים גמישות עיצובית ותפעולית מלאה על מנת ליצור את הסביבה הפנימית המושלמת.
  • מזגני מיצובישי לחללים קטנים ובינוניים – מזגנים עיליים מליגה אחרת, טכנולוגיית אינוורטר, אפשרות למגוון יחידות פנימיות לבחירה אישית, הפעלה שקטה, אמינות ואפשרויות טכנולוגיות ייחודיות. אנו מציעים לכם מכלול דגמים וטכנולוגיות המאפשר בחירה מושכלת ואופטימלית.
  • מזגן מיצובישי רב מאייד: מערכת ייחודית ומקצועית מבית מיצובישי, חיבור מספר גדול של יחידות פנימיות ליחידה חיצונית אחת ושפע עצום של יתרונות ויכולות. חסכוני, שקט, ורסטילי, אמין.
  • מערכות מיזוג City Multi VRF: סדרת מוצרים נרחבת הכוללת פתרונות קירור, חימום, עיבוי מים, חימום מים ועוד. שימוש בטכנולוגיית VRF מתקדמת והאפשרויות הטובות ביותר לפתרונות מיזוג אוויר גדולים ומורכבים לשוק הפרטי והמוסדי.
לצד צמיחה מרשימה ועקבית בשוק הפרטי, מזגני מיצובישי והשירות של חברת אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ, הם הבחירה המועדפת על לקוחות מוסדיים מובילים עם התקנות בנכסים גדולים ומורכבים בכל רחבי הארץ. הוכחה נוספת לכך שקטלוג מזגני מיצובישי מציע את הפתרונות הטובים, האמינים והמתקדמים ביותר בתחום.

נותנים מענה מדויק ומותאם אישית

חברת אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ מתמחה בפתרונות מיזוג מתקדמים כבר עשרות שנים. אנו נותנים לכם מענה מלא אמיתי, מותאם אישית, מדויק ואמין לצרכי בקרת האקלים הפנימי – לצרכים פרטיים ומוסדיים כאחד. בהקשר זה, קטלוג מזגני מיצובישי מספק את הביצועים והתוצאות הטובות ביותר. לא משנה מה הצרכים שלכם ומה דרכי היישום שלכם, יש לנו את הפתרונות הנכונים עבורכם, פתרונות שיכולים ליצור שינוי אמיתי ולספק ערך מוסף משמעותי.
התקשרו עוד היום לקבלת פרטים והצעת מחיר אטרקטיבית על מזגני מיצובישי – 1-800-221-686.
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך