קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מערכות VRF

 
א.מ. מ.ק.מ בע"מ משווקת ומתקינה מערכות VRF מסוג רב-מאייד, המאפשרות לחמם או לקרר באופן יעיל את כל חלקי המבנה וכל חדר באופן נפרד – בין שמדובר בדירה או בבית פרטי ובין שמדובר בקומת משרדים או בבניין ציבורי. מערכות ה- VRF המודולריות מיוצרות על-ידי המותגים המובילים ביותר בענף מיזוג האוויר, לרבות מיצובישי ואלקטרה, מה שמבטיח לכם מוצר איכותי ברמה הכי גבוהה.
 

איך זה עובד?

 
במערכות VRF מסוג רב-מאייד ישנה מערכת חיצונית אחת, אליה מחוברים כמה מאיידים פנימיים בהתאם לגודל המבנה. כל אחד מהמאיידים הפנימיים מותקן בחדר אחר, כך שניתן למזג כל חדר בטמפרטורה אחרת בהתאם לצורך, למשל: 25 מעלות בסלון ו- 28 מעלות בחדר השינה. הטמפרטורה נשארת יציבה לכל אורך זמן השימוש, מה שמאפשר לצמצם את הוצאות החשמל באופן שוטף. מכיוון שהוויסות עובד בצורה אופטימלית הן בקירור והן בחימום, מערכות ה- VRF מהוות פתרון מצוין בכל עונות השנה.

 

 

לרכישת מערכת VRF חייגו אלינו כבר עכשיו

 

 
 

מהי בדיוק מערכת ה VRF, ומדוע מדובר בפתרון מומלץ במרחבים רבים?

 

מהי מערכת VRF?

 
מערכת VRF היא מערכת מיזוג אוויר המבוססת על יחידת מדחס חיצונית חזקה, ועל עבודה יציבה של מיזוג אוויר לאורך זמן. למעשה, VRF פירושו זרם מיזוג משתנה. פעולות המזגנים הקלאסיות היו על פי רוב פעולה של מדחס שמזהה הגעה לטמפרטורת הקירור היעודה, נכבה, ונדלק רק לאחר שהטמפרטורה עולה. זוהי פעולה בזבזנית למדי, ומערכות VRF עובדות אחרת – בזרם אחיד של אוויר מקורר ממדחס שעובד באופן קבוע בטכנולוגיית אינוורטר.
 
 

מהן יתרונות המערכת?

 
מערכת VRF היא מערכת בעלת יתרונות רבים בתחום מיזוג האוויר. היתרון הראשון והברור מאליו הוא מיזוג האוויר האיכותי והיציב, שנשאר איכותי גם במרחבים גדולים במיוחד. בהתחשב בכך, מערכות VRF מוכיחות עצמן כמערכות יעילות במיוחד במרחבים גדולים אלה. מעבר לכך, מדובר במערכות חסכוניות ביותר – השימוש במערכות אלה חוסך הרבה מאוד כסף בחשבון החשמל בכל חודש לעומת מערכות מיזוג ישנות ובזבזניות יותר, וכך ההוצאה הראשונית עליהן שיכולה להיות מעט גבוהה יותר – מחזירה את עצמה במהרה.
 
צרו קשר עם א.מ. מ.ק.מ. לקבלת ייעוץ ממהנדסי מזגנים מומחים!
 
מערכת VRF
 
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך