קטגוריה
 
 
 
 
 
 

יש לכם בית או עסק גדול הדורש פתרון מיזוג אוויר מורכב, מתקדם וכדאי כלכלית? סדרת City Multi VRF מבית מיצובישי מציעה מטריה רחבה ומדויקת של פתרונות מיזוג אוויר ובקרת אקלים, זאת לצד כל הסיבות שיצרו את המוניטין של מיצובישי בתור החברה המובילה בעולם במיזוג האוויר הביתי והמוסדי. חברת אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ הינה מומחית מובילה בשוק המיזוג הפרטי והמסחרי. אנו יודעים להתאים אישית את הפתרון הטוב ביותר בעבורכם, עם שירות אמין ומדויק ובמחירים אטרקטיביים. מערכות מיזוג VRF מבית מיצובישי עונות על כל הצרכים שלכם!


מוצרים מעולים ושירות מקצועי – שילוב מנצח בעבורכם!

המוצרים המתקדמים והמקצועיים בסדרת City Multi VRF של מיצובישי ואיכות השירות של חברת אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ, יוצרים יחד שילוב מנצח עבורכם ואת הבחירה הכדאית, היעילה והמשתלמת ביותר לפתרון מיזוג אוויר מותאם אישית. הערך המוסף שאתם מקבלים הוא קטלוג מוצרים רחב מאוד המאפשר דיוק לצרכים שלכם, גמישות ויצירתיות של אנשי המקצוע שלנו, מחירים תחרותיים ושירות אמין לאורך כל הדרך.

מערכות מיזוג VRF – הבחירה הנכונה עבורכם

מזגן מיצובישי מסדרת City Multi VRF מתוכנן לצרכים ההנדסיים, התפעוליים והאסתטיים של ימינו. עם דגש רחב שניתן ליעילות אנרגטית, התאמה אישית, אמינות ושליטה. מערכות מיזוג VRF אלו נותנות מענה לדרישות השוק ואנו בחברת אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ בונים עבורכם ואתכם את החבילה האופטימלית. מערכת City Multi VRF למיזוג אוויר הינה מערכת רב מאייד המאפשרת לחבר מספר גדול מאוד של יחידות פנימיות ליחידה חיצונית אחת, מה שמאפשר יעילות, חיסכון במקום, אסתטיקה אדריכלית ותפעול שקט. להלן חלק מהיתרונות של מערכות אלו וכמה מהסיבות מדוע זו הבחירה הנכונה עבורכם:
  • חיסכון משמעותי בעלויות התפעול והאנרגיה הודות לטכנולוגיית אינוורטר.
  • אמינות ללא פשרות: תפעול בראש שקט ונקי מתקלות לאורך שנים.
  • רמות שקט מפתיעות ומדהימות בהפעלת המערכות השונות.
  • מגוון אפשרויות התאמה אישית של יחידות פנימיות: התקנה גלויה, התקנה נסתרת, יחידות אוויר צח ועוד.
אפשרות ייחודית למערכת VRF המציעה חימום וקירור בו זמנית בחללים שונים.
  • מגוון אפשרויות שליטה ובקרה על מערכות מיזוג VRF של מיצובישי.
  • אפשרות ליישום מערכות עיבוי מים, יחידות חימום ועוד פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.
מערכות City Multi VRF מתאימות לדירות גדולות, בתים גדולים ומורכבים, משרדים, אולמות ומגוון אתרים מסחריים ומוסדיים.

צרו קשר והתקדמו לעולם המחר במיזוג אוויר עם סדרת City Multi VRF של מיצובישי

לקבלת הצעה אטרקטיבית הכוללת דגש על כל הצרכים שלכם והתאמת הפתרונות הטובים ביותר, צרו קשר היום לגבי מערכות מיזוג VRF ונשמח לסייע לכם להתקדם אל עבר עתיד יעיל, נעים ומשתלם יותר – 1-800-221-686.
 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך