קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מזגני מיצובישי עיליים סנסור דאו פלזמה

 

אם גם אתם מאלו שלא מוכנים להתפשר על איכות, אם גם אתם מחפשים פיתרון מיזוג אוויר שיהיה חסכוני בחשמל, אמין, שקט, מתקדם טכנולוגית וכמובן יספק ביצועי קירור וחימום מעולים – אז מזגני מיצובישי עיליים סנסור דאו פלזמה הם ללא ספק הבחירה הנכונה עבורכם. מיצובישי הינה יצרנית פתרונות מיזוג האוויר המובילה בעולם לשוק הפרטי והמוסדי, וסדרת מזגני הדאו פלזמה מיישמת את העליונות הזו בצורה מופלאה. אנו מתמחים במיזוג אוויר, בדגש על המותגים הטובים ביותר ועם שירות אישי ומקצועי ללא פשרות.


מזגנים עיליים מליגה אחרת לגמרי!

זו לא קלישאה, המזגנים של מיצובישי בכלל וסדרת סנסור דאו פלזמה בפרט הם מזגנים עיליים מליגה אחרת לגמרי. מדובר בבחירת מערכת מיזוג אוויר שלא תצטערו עליה לרגע, אשר תחזיר את עצמה במהירות בצורת חיסכון באנרגיה ובהיעדר תיקונים, מערכת מיזוג אוויר שבאמת יוצרת הבדל וערך מוסף לעומת אפשרויות אחרות. סדרת המזגנים העיליים של מיצובישי דאו פלזמה מיועדת לקירור וחימום של חללים קטנים ובינוניים, תוך מתן אפשרויות מעולות של התאמה אישית מבחינת תפוקה, אסתטיקה ועלויות.
  • טכנולוגיית אינוורטר בכל סדרת סנסור דאו פלזמה – מבטיחה חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל.
  • שמירה על טמפרטורה אחידה בכל חלקי החדר – באמצעות חיישן אינפרא-אדום חדשני וייחודי למיצובישי.
  • הטיה אוטומטית של מדפי המזגן להפניה יעילה ביותר של זרימת האוויר בחלל.
  • מערכת אקטיבית לטיהור האוויר שמזגן המיצובישי שלכם פולט לחלל החדר.
  • מזגנים קלים מאוד לניקוי ולתחזוקה שוטפת.
  • תפעול שקט במיוחד – לא תאמינו שהמזגן עובד בכלל!
  • יחידות פנימיות אסתטיות, בקווים נקיים ומבנה רזה במיוחד.
  • אפשרות להתקנה רחוקה במיוחד בין יחידה פנימית ליחידה החיצונית.
מזגני מיצובישי עיליים סנסור דאו פלזמה ניתנים לרכישה והתקנה כיחידה עצמאית נפרדת וניתן גם לשלב את היחידות הפנימיות עם סדרת מזגני הרב מאייד של מיצובישי.

בחרו רק את הטוב ביותר לסביבה אופטימלית

כאשר אתם בוחרים במזגן עילי מיצובישי סנסור דאו פלזמה אתם בוחרים את הטוב ביותר בתחום המיזוג, בחירת פתרון מיזוג אוויר אשר תספק לכם סביבת מגורים או עבודה נעימה ויציבה מבחינת האקלים הפנימי. שפע היתרונות שסדרה זו מציעה, לצד תמחור תחרותי של אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ יוצרים עבורכם חבילה משתלמת וכדאית במיוחד.
צרו קשר היום לקבלת הצעת מחיר ולתיאום התקנה – הגיע הזמן להתקדם לטוב ביותר, מזגן עילי מיצובישי! 1-800-221-686.


 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך