קטגוריה
 
 
 
 
 
 

מזגן מיצובישי רב מאייד Power Multi

 

במדינה כמו ישראל מיזוג אוויר הוא צורך של ממש ולא מותרות, הן בקיץ הלוהט והן בחורף הקר. מזגן הוא אמצעי הקירור והחימום הזמין והכלכלי ביותר, והמזגנים מבית הענקית היפנית מיצובישי מציעים לכם את הטוב ביותר מכל בחינה. יש לכם בית גדול או דירה רחבה ואתם רוצים פיתרון מיזוג מותאם אישית, אמין וחסכוני? אתם צריכים פיתרון כלכלי, אסתטי ומדויק למיזוג העסק? אנו בחברת אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ מתמחים בפתרונות מיזוג מתקדמים ומציעים לכם את מזגני מיצובישי רב מאייד Power Multi לתוצאות אופטימליות.


מזגן מנצח – אמינות, התאמה אישית, טכנולוגיה מתקדמת וחיסכון באנרגיה

כאשר אתם בוחרים במזגן מבית מיצובישי, אתם בוחרים מזגן מנצח! אנחנו ב- אמ. מ.ק.מ. מיזוג אויר בע"מ עובדים רק עם מותגי המיזוג המתקדמים, האמינים והאיכותיים ביותר, ומציבים את מזגני מיצובישי בצמרת הטבלה, במיוחד כאשר מדובר במערכות מתקדמות ומורכבות כמו מזגני רב מאייד.
מזגן מיצובישי רב מאייד Power Multi מאפשר לחבר עד 8 יחידות פנימיות ליחידה חיצונית אחת בלבד. יחידות המאייד הפנימיות ניתנות להתאמה אישית ואנו מציעים לכם גמישות רבה מבחינת צרכים הנדסיים ואסתטיים.
  • גמישות: אתם מתאימים את מזגן המיצובישי שלכם לצרכים שלכם ולחללים הרלוונטיים – כמות יחידות פנים, סוג היחידה, תפוקת יחידה פנימית וכו'.
  • חיסכון בהוצאות אנרגיה:מזגני מיצובישי רב מאייד Power Multi פועלים בטכנולוגיית אינוורטר, לצד טכנולוגיות מתקדמות נוספות וכל אלו יחד מספקים מזגן חסכוני במיוחד החותך לכם בהוצאות האנרגיה.
  • תפעול שקט במיוחד: מערכת מיזוג אוויר זו מציעה שקט ברמה שלא הכרתם – מצב "שקט" ביחידות הפנימיות, בידוד רעשים מעולה ביחידה החיצונית ואפשרות למיקום מרוחק שלה - כל אלה מספקים מיזוג מדויק במינימום רעש.
  • שליטה עצמאית: מזגן מיצובישי Power Multi מאפשר שליטה עצמאית על מיזוג האוויר בכל חלל. תוכלו להתאים את הטמפרטורה לרמות הנוחות שלכם לכל יחידה פנימית וכמובן להחליט מתי היחידה הפנימית פועלת או לא.
בנוסף, מזגני Power Multi מבית מיצובישי מספקים סינון אוויר, שמירה על רמת לחות נאותה ואמינות תפעול לאורך שנים קדימה.

התקדמו היום למזגני מיצובישי Power Multi

כשאתם מחפשים את פיתרון המיזוג המתקדם, האמין והחסכוני ביותר, מזגני מיצובישי רב מאייד Power Multi מציעים את הביצועים והמוניטין הטובים ביותר. שלבו זאת עם המומחיות והאמינות של מ.ק.מ. מיזוג אוויר וקבלו חבילה מושלמת עבורכם.
פנו אלינו היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית ומקצועית – 1-800-221-686.

 
 
 
 
 
 
 
 
*
 
 
 
*
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
* לא נשתמש או נעביר את המידע האישי שלך